Zima 2013/2014 - výhodné akce a slevy, děti zdarma

Aktuality
Prodej lyžařských zájezdů zahájen

Prodej lyžařských zájezdů zahájen

27.8.2013

I letos si u nás můžete vybrat z více než stovky lyžařských areálů a více než 600 ubytovacích kapacit, a to zejména v Itálii, Rakousku, Francii, Švýcarsku a Slovinsku. 

  • Neriskujte vyprodání oblíbených kapacit a rezervujte včas.
  • SLEVA ZA 1. MOMENT: u mnoha pořádajících cestovních kanceláří získáváte slevy při rezervaci a zaplacení zálohy v rámci tzv. 1. momentu (největší slevy jsou při rezervaci do 30. 9.) nebo můžete využívat jiných slevových systémů pro stálé i nové klienty. Nejvýhodnější kombinaci slevy vám u vybraného zájezdu rádi vypočítáme a zajistíme.
  • Až 2 DĚTI zcela ZDARMA: V nabídce máme mnoho zájezdů nejen pro 1, ale dokonce i 2 děti zdarma. Tyto kapacity jsou velmi oblíbené, a proto na nic nečekejte a máte-li zájem, ideálně nás kontaktujte co nejdříve, ať Vám taková nabídka neuteče. Týdenní pobyt pro 2 dospělé a 2 děti ve 3* hotelu u sjezdovek a s polopenzí můžete pořídit již od 13.890 Kč/4 os. včetně skipasů! V případě zájmu Vám rádi s výběrem kapacity pomůžeme. 
  • GARANCE SNĚHU: Naprosto revoluční je novinka našeho stálého partnera na předvánoční zájezdy a jarní lyžování, kdy u vybraných kapacit můžete zrušit zájezd bez stornopoplatků, pokud nebude v provozu minimálně 50 % délky sjezdových tratí daného střediska (přesnou definici najdete v příloze níže). 
  • ZKRÁCENÉ POBYTY: Všichni naši klienti se mohou těšit i na rozšířenou nabídku zkrácených pobytů, a to převážně v Rakousku a Itálii. 
  • SLEVOVÝ POUKAZ na letecký zájezd: Za určitých podmínek můžete rezervací lyžařského zájezdu a uzavřením smlouvy do 31.10.2013 získat slevový poukaz v hodnotě 3.000 Kč na jakýkoliv letecký zájezd pořádaný určitou partnerskou cestovní kanceláří s termínem odletu až do 31.10.2014.