Dominikánská republika levně z Německa - Punta Cana, Baváro, 14 nocí pobytu za 27 530 Kč

Aktuality
Dominikánská republika levně z Německa - Punta Cana,14 nocí pobytu za 27 530 Kč

Dominikánská republika levně z Německa - Punta Cana,14 nocí pobytu za 27 530 Kč

23.10.2013

VIK Arena Blanca & VIK Cayena Beach ****

(omlouváme se, ale nabídka za tuto akční cenu byla vyprodána - pro další nabídky využijte, prosím, odkazu níže) 14 nocí v resortu ležícím přímo na krásné pláži Baváro, s režimem all inclusive, v termínu 29. 11. – 13. 12. 2013 (návrat do ČR 14. 12.) v ceně 27 530 na osobu.

Tento výborně hodnocený rozlehlý komplex rozprostírající se na nádherné karibské pláži Baváro vznikl celkovou rekonstrukcí bývalé LTI Beach Resort a spojením dvou komplexů Arena Blanca & Cayena Beach.l Ubytování: Standardní pokoje mají centrální klimatizaci s individuálním ovládáním, stropní ventilátor, SAT TV, telefon, balkon, trezor, minibar, koupelnu s WC, (s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů. Vybavení komplexu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 restaurace s obsluhou (nutná předešlá rezervace), 5 barů, snack bar bar s údajně nejkrásnějším výhledem na Punta Canu (pro hosty Cayena beach v rámci all inclusive otevřen v poledních hodinách), diskotéka, minimarket, obchod se suvenýry, velký bazén, dětské brouzdaliště, miniklub, připojení k internetu (za poplatek), lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Sport a zábava: animační programy, večerní programy a zábava, šipky, 2 tenisové kurty (osvětlení a zapůjčení sportovního náčiní za poplatek), plážový volejbal, stolní tenis, biliár, fitness, aerobik, vodní sporty na pláži, potápění, Wellness, golf v blízkosti hotelu. All Inclusive 24 hodin: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení ve snack barech, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby 24 hodin denně. 

K přechodu na nabídku klikněte ZDE

Odlet z Mnichova, autobusová doprava z Prahy Florence přímo na letiště Mnichov je v ceně již od 550 Kč / os.

Dominikánská republika z Německa a Rakouska

Dominikánská republika od českých CK

Okružní plavby - Karibské moře

Ceny zájezdů německých CK se mění i několikrát denně a často se objevují velmi pěkné akční nabídky, které platí do vyprodání kapacit určených pro danou akční cenu. Doporučujeme sledovat naši sekci německých CK na www.trebien.cz nebo se u nás můžete přihlásit k zasílání nabídek, která splňují vaše kritéria, e-mailem.

Zaregistrovat se k zasílání nabídek můžete ZDE.