Kuba levně z Německa - lokalita Varadero, 13 nocí pobytu za 28 150 Kč

Aktuality
Kuba levně z Německa - Varadero, 13 nocí pobytu za 28 150 Kč

Kuba levně z Německa - Varadero, 13 nocí pobytu za 28 150 Kč

24.10.2013

Gran Caribe Club Kawama ***+

13 nocí v resortu ležícím přímo na krásné pláži Varadero, s režimem all inclusive, v termínu 3. 12. – 16. 12. 2013 (návrat do ČR 17. 12.) v ceně 28 150 na osobu.

Poloha: Tento resort se nachází na začátku dvacetikilometrové pozvolna se svažující krásné písečné pláži, která je ideální pro procházky. V okolí jsou četné restaurace a bary. Centrum Varadera je dostupné za 15 minut chůze. Vybavení: Jedno a dvou patrové budovy – částečně vily v koloniálním stylu s dvorem, částečně moderní budovy. Komplex má 336 pokojů umístěných v krásné zahradě s palmami, která hraničí s pláží. Přijímací hala s recepcí, lobby bar, internetový koutek a kadeřnictví, hlavní restaurace formou bufetu, tři a la carte restaurace s kubánskou, italskou a mezinárodní kuchyní. Plážový bar, diskotékový bar a také dva sladkovodní bazény, bar u bazénu a sluneční terasa tvoří centrum celého střediska. Lehátka, ručníky a slunečníky jsou u bazénů a na krásné bílé pláži součástí ceny. Ubytování: Standardní pokoje se nacházejí v zadní částí střediska, jsou velké a mají koupelnu, klimatizaci, telefon s přímou volbou, satelitní TV, lednici a trezor. Superior pokoje jsou moderní a navíc mají fén, balkon nebo terasu. Lednice je jednou týdně naplněna jako mini bar. Sport a zábava v ceně: animační programy, Windsurfing, kajaky, tretboot, tenis, badminton, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, biliár a aerobik. Za poplatek: na pláži potápění a motorizované vodní sporty. Půjčovna motorek, masáže, 18 jamkové golfové hřiště ve vzdálenosti 11 km. Děti: Oddělený bazén pro děti a hřiště, mini klub od 4 do 12 let, činnosti, hry. Stravování: All inclusive. Plná penze formou bufetu, večer možnost a la carte. Občerstvení, různé mezinárodní a také místní alkoholické a nealkoholické nápoje po celý den.

K přechodu na nabídku klikněte ZDE

Odlet z Mnichova. Autobusová doprava z Prahy Florence přímo na letiště Mnichov je v ceně již od 550 Kč / os.

Kuba z Německa a Rakouska

Kuba od českých CK

Okružní plavby - Karibské moře

Ceny zájezdů německých CK se mění i několikrát denně a často se objevují velmi pěkné akční nabídky, které platí do vyprodání kapacit určených pro danou akční cenu. Doporučujeme sledovat naši sekci německých CK na www.trebien.cz nebo se u nás můžete přihlásit k zasílání nabídek, která splňují vaše kritéria, e-mailem.

Zaregistrovat se k zasílání nabídek můžete ZDE.