Prodej lyžařských zájezdů zahájen

Aktuality
Prodej lyžařských zájezdů zahájen

Prodej lyžařských zájezdů zahájen

28.8.2015

Jako každý rok můžete na našem webu vybírat z více než stovky lyžařských areálů a mnoha set ubytovacích kapacit doma i v zahraničí. 

  • Neriskujte vyprodání oblíbených kapacit a rezervujte včas.
  • SLEVA ZA 1. MOMENT: u mnoha pořádajících cestovních kanceláří získáváte slevy při rezervaci a zaplacení zálohy v rámci tzv. 1. momentu (největší slevy jsou při rezervaci do 30. 9.) nebo můžete využívat jiných slevových systémů pro stálé i nové klienty. Nejvýhodnější kombinaci slevy vám u vybraného zájezdu rádi vypočítáme a zajistíme. Garantujeme Vám stejné ceny a podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
  • Až 2 DĚTI zcela ZDARMA: v nabídce máme mnoho zájezdů nejen pro jedno, ale dokonce i pro 2 děti zdarma. Tyto kapacity jsou velmi oblíbené a často bývají brzy vyprodané. V případě zájmu Vám rádi s výběrem střediska i kapacity pomůžeme. 
  • GARANCE SNĚHU: předloňská osvědčená novinka na předvánoční zájezdy a jarní lyžování, kdy u vybraných kapacit můžete zrušit zájezd bez stornopoplatků, pokud nebude v provozu minimálně 50 % délky sjezdových tratí daného střediska. 
  • ZKRÁCENÉ POBYTY: můžete vybírat také z rozšířené nabídky zkrácených pobytů, a to převážně v Rakousku a Itáli
  • KOMPLEXNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ  PRO LYŽAŘE včetně pojištění stornopoplatků, s neomezeným krytím lékařských výloh a odpovědností za škody od pojišťovny Allianz je pro naše klienty k nákupu zájezdu za zvýhodněnou cenu 220 Kč dosp./týden, 110 Kč dítě/týden.