Hotely s dětskými českými animačními kluby

Aktuality
Hotely s dětskými českými animačními kluby

Hotely s dětskými českými animačními kluby

1.2.2017

 

 

Na našem portálu byla pro Vaše snadnější vyhledávání vytvořena nová sekce, která obsahuje pouze hotely, v nichž působí čeští animátoři

 

hotely s českými kluby - vyhledávání

 

Cílem klubů je umožnit rodičům relaxovat, aniž by museli přemýšlet, jaký program připraví svým dětem, aby se na dovolené nenudily. Program připravují proškolení čeští animátoři. 

České kluby v jednotlivých hotelech působí obvykle zhruba od poloviny června do poloviny září. Ačkoli je program koncipován především pro zábavu dětí, mohou se do něj samozřejmě zapojit i rodiče a prarodiče a bavit se tak může celá rodina.

 

Mango Klub

Vaše děti se mohou těšit na program, který zahrnuje spoustu zábavy, sportu, dobrodružství i poznání. Program probíhá v odpoledních a večerních hodinách a je určen pro děti ve věku od 4 do 15 let.

Funtazie Klub

Program Funtazie probíhá v ranních, odpoledních a večerních hodinách. Vaše děti se mohou těšit na oblíbené snídaně a večeře bez rodičů, mnoho her o zajímavé ceny a spousty zábavy. Maximální počet dětí na dopoledních a odpoledních animačních programech je 25 dětí, někdy jsou děti rozděleny do dvou skupin. Klub je určen pro děti ve věku od 4 let.

Croco Club

V Croco clubu se Vaše děti mohou těšit na sportovní hry, soutěže a turnaje, hry v bazénu, kreativní práce, malování na obličej, vědomostní kvízy, odměny, dárky a spoustu dalších překvapení. Klub je určen pro děti od 4 do 12 let.

Lollo & Bernie

Club Lollo & Bernie vychází z oblíbeného zahraničního konceptu animačních klubů, který je velmi populární např. v Dánsku, Holandsku nebo Anglii. O zábavu dětí se vedle proškolených animátorů stará sympatická žirafa Lollo a legrační medvěd Bernie, které si Vaše děti zamilují. Nechybí ani oblíbené tematické dny jako třeba pirátský nebo indiánský den spojený s hledáním pokladu. Klub je určen pro děti od 3 do 12 let.

Scooby-Doo

V klubu Scooby-Doo se Vaše děti vydají po stopách slavného psa Scooby-Doo a rozhodně se nudit nebudou. Čeká je malování, kreslení, modelování, sportování či nejrůznější hry a soutěže. Klub je určen pro děti od 4 do 12 let.

Klubové hotely Alexandria

V klubových hotelech Alexandria je připravena pro děti i dospělé pestrá zábava plná sportu, tanců, scének i soutěžních klání.

 

Nabídka zájezdů s českými kluby