Dovolená a výlety na Tenerife

Aktuality
Tenerife doslova vybízí k poznávání

Tenerife doslova vybízí k poznávání

27.4.2017

     

 

Nebaví vás dovolenou trávit jen v hotelovém komplexu?

Pak byste mohli uvažovat o návštěvě největšího kanárského ostrova Tenerife. Na Tenerife můžete kromě koupání třeba vystoupit na sopku, navštívit ohromný zábavní park Loro Parque, projít se zde nejdelším podmořským tunelem na světě, vidět největší papouškárnu světa, úžasné ptačí, delfíní či lachtaní show, navštívit botanickou zahradu, zažít adrenalin v horské džungli, navštívit největší aquapark v Evropě, vidět zajímavá historická místa a muzea, kochat se dechberoucími výhledy z romantických útesů, navštívit nejvýše položenou vesnici Španělska a ještě mnohem více.

Chcete poradit s výběrem hotelu a místa? Kontaktujte nás.

 

Nabídka zájezdů na Tenerife 

 

 

Playa de Las Teresitas - 1,6 km dlouhá pláž ležící vedle vesnice San Andrés, cca 7 km od hlavního města Santa Cruz de Tenerife, na severu ostrova 

Playa de Las Teresitas

 

Pico del Teide - 3. největší sopka světa. Od svého úpatí na dně oceánu měří tento vulkán cca 7000 m. Vrchol se tyčí do nadmořské výšky 3718 m. Jestliže se necítíte na výšlap k vrcholu sopky, můžete využít lanovku. Výstup u horní stanice je ve výšce 3555 metrů.

Pico de Teide

 

Garachico - městečko na západě ostrova je skvělým místem na výlet. Má překrásné náměstí, je plné atrakcí a historických budov a nabízí úchvatné výhledy. Zdejší malá pláž je vhodná ke koupání a šnorchlování. Na podzim a na jaře, kdy jsou silnější vlny, můžeme doporučit návštěvu přírodních mořských bazénů.

Garachico

 

Zajímají vás také ostatní Kanárské ostrovy? Projděte si zájezdy na Fuerteventuru, Gran Canarii nebo Lanzarote.