Kotva | Ke všem zájezdům na Trebien.cz parkování u letiště Praha ZDARMA

Kotva, Bulharsko, Burgas, Slunečné Pobřeží, 14.9.2018, Snídaně
Kotva
Termín:
Načítám ... 14.9. – 21.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:128520978
4 214 Kč (-0 %)

Klubový hotel - animační klub pro děti SCOOBY DOO   (u vybraných zájezdů)

Ke všem zájezdům na Trebien.cz parkování u letiště Praha zdarma 

400 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel KOTVA
Kategorie hotelu: ***+
Ubytování
Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají klimatizaci, minibar, telefon, SAT-TV, koupelnu s masážní sprchou a balkon s výhledem na bazén, nebo do okolí. V nabídce jsou i hotelová studia s oddělenou ložnicí s možností až 2 přistýlek.
Poloha
Hotel leží v jižní části cca 2 km od centra střediska a cca 500 m od Nesebaru. Spojení zajišťuje vláček.
Středisko
Slunečné pobřeží
Vybavení
Recepce, restaurace, bar, posilovna, bezdrátový internet v hotelové hale zdarma, kulečník, stolní tenis, trezor (za poplatek), 3 bazény, velký bazén se skluzavkami.
Stravování
Snídaně i dodatečně dokoupené stravování all inclusive bufetovým způsobem.
Pláž
Písečná pláž svažující se do moře pozvolna je vzdálená od hotelu asi 200 m přes písečné duny. Půjčování lehátek a slunečníků je za poplatek.
Tipy pro správnou volbu
- vhodné pro rodinnou dovolenou
- hotelová studia 2+2
- aquapark
- dětský klub Scooby-Doo!
Sport a zábava
Ve středisku minigolf, tenisové kurty, pronájem jízdních i vodních kol, vodních lyží, windsurfing, diskotéky. V období od 15.06. do 15.09. 2017 bude v hotelu otevřen Dětský klub Scooby-doo, s česky mluvícím animátorem.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK