Trovador | Ke všem zájezdům na Trebien.cz parkování u letiště Praha ZDARMA

Trovador, Španělsko, Španělsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz, 16.4.2018, Snídaně
Trovador
Termín:
16.4. – 20.4.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:134529905
13 388 Kč (-0 %)
450 mVzdálenost od moře
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Trovador
Cena zájezdu zahrnuje

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

USP
Hotel Trovador, který se nachází v té nejpopulárnější části Puerta de la Cruz, nabízí elegantní pokoje, znamenité restaurace a panoramatický výhled ze střešní terasy s bazénem. Nachází se v centru Puerto de la Cruz, 700 m od pláže Jardin/St. Felipe's Castle a 5 km od akvaparku a zoo.
Popis hotelu
Zázemí a služby zahrnují nepřetržitou službu na recepci, restauraci (snídaně a večeře), bar, připojení na wi-fi (na recepci), výtah, bazén, TV místnost a opalovací terasu.

Pokoje jsou vybaveny TV, minibarem (účtuje se zvlášť), bezpečnostní schránkou (příplatek), koupelnou, fénem na vlasy (za příplatek) a balkonem

Upozornění: některé prostory mohou být z důvodu nepříznivého počasí nebo ročního období mimo provoz.

Adresa: Puerto Viejo 38, 38400 Puerto de la Cruz, Španělsko
Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK