Parkování u letiště Praha ZDARMA a další výhody

Výhody pro klienty Trebien.cz

 

I v další sezóně na Vás čekají výhody, které jste si oblíbili, a postupně zavádíme další, aby se Vám spolupráce s námi líbila a měli jste co nejvíce důvodů si svou dovolenou vybírat a objednávat právě na Trebien.cz. 


§    Parkování u letiště Praha ZDARMA

Ke všem zájezdům s odletem z Prahy zakoupeným u naší agentury máte navíc vždy parkování na střeženém parkovišti u letiště Praha zdarma. Více ZDE

§     Zvýhodněná cena za cestovní pojištění

U naší agentury si můžete k Vašemu zájezdu sjednat komplexní cestovní pojištění od Allianz za zvýhodněnou cenu. Více informací o pojištění naleznete ZDE

§     Garance nejnižších cen a způsob úhrady

Váš vybraný zájezd si u naší agentury kupujete za naprosto stejnou cenu jako u cestovní kanceláře, která jej pořádá. Úhradu ceny můžete provést bankovním převodem, hotově na pokladně banky anebo hotově na naší pobočce. Našim klientům umožňujeme také zaplatit přímo na účet cestovní kanceláře, která váš vybraný zájezd pořádá. 

§      Příspěvky zaměstnavatele na dovolenou 

Pokud Vám zaměstnavatel nebo společnost přispívá na dovolenou, u naší agentury máte možnost Váš příspěvek použít na úhradu zájezdu. Můžete rovněž uplatnit benefity BENEFIT PLUS. Více ZDE.

§      Zvýhoděný kurz Kč / Euro

Při nákupu zájezdů německých a rakouských cestovních kanceláří u naší agentury můžete pro přepočet na Kč použít zvýhodněný kurz.

§     Vyřízení kompenzace za zpožděný let

Zpozdil se Vám let u zájezdu, který jste si u nás zakoupili? Doletěli jste později, než jste měli? Zdarma Vám prověříme možnost, zda máte nárok na kompenzaci, a poradíme Vám, jak v takovém případě postupovat. Více ZDE

§      Exkluzivní slevy na pojistné produkty Allianz 

Naši klienti mají exkluzivní slevy nejen na cestovní pojištění, ale i na další pojistné produkty od Allianz pojišťovny - Allianz DOMOV, Allianz ŽIVOT, Allianz AUTO a Allianz PODNIKÁNÍ. Máte-li zájem nechat si vypracovat nezávaznou nabídku či získat další informace o slevách na produkty Allianz, prosím kontaktujte nás: kontakty ZDE.

 

 Létat na dovolenou s Trebien se vyplatí.